Aitäh, Linda! Tunnustus aastatepikkuse töö eest
Kõpu Põhikoolis toimus suvel oluline muudatus – kooli senine direktor Linda Soots, kes juhtis kooli pea kaks aastakümmet, andis teatepulga üle uuele koolijuhile.
Uue direktori ametisse asumisel tänas Põhja-Sakala vald Lindat pikaajalise pühendumise eest kooli arendamisel ja juhtimisel. Tunnustuse märgiks anti talle tänukiri sõnadega: „Pikaajalise pühendumise eest Kõpu Põhikooli direktorina."
Linda on kooliperele jätkuvalt olemas ja jätkab oma tööd Kõpu koolis ka pärast direktoriaastaid.
Täname Lindat kogu südamest tehtud töö eest ja soovime talle rõõmu ning kordaminekuid edaspidiseks!
FOTO: Kadri Linder