440 aastat Kootsit: pidupäeval anti üle tänukiri Kaja Leppikule

Laupäeval, 26. juulil kogunesid Kootsi küla elanikud ja külalised tähistama küla esmamainimise 440. aastapäeva. Päev oli täis kohtumisi, mälestusi ja rõõmsat koosolemist – väärikas tähtpäev sai tähistatud väärilisel moel.

Selle puhuks korraldatud külapäeval andis Põhja-Sakala vallavolikogu esimees Aino Viinapuu pidulikult üle vallavanema tänukirja Kootsi külavanemale Kaja Leppikule. Tunnustusega märgiti tema pikaajalist ja pühendunud tegevust Kootsi küla edendamisel ning olulist rolli Põhja-Sakala valla külade ja kogukondade ümarlaua eestvedamisel.

Tänukirja tekst kõlas järgmiselt:
„Pikaaegse pühendumise eest Kootsi külavanemana, olulise panuse eest Põhja-Sakala valla külade ja kogukondade ümarlaua eestvedamisel ning seoses Kootsi küla 440. aastapäevaga."

Täname Kaja Leppikut kogu südamest tehtud töö eest ja soovime talle palju rõõmu, tervist ja jaksu ka edaspidiseks!

Aino Viinapuu sõnul on Kootsi küla eeskujuks, kuidas elujõuline kogukond suudab koos tegutsedes hoida ja arendada oma kodukohta.

Soovime Kootsile jätkuvat ühtehoidmist ja häid ideid ka järgmiseks 440 aastaks!


FOTO: Erakogust