Digiring Võhmas sai hoo sisse!

Täna, 15. augustil, toimus Võhma koolis esimene digiringi infokohtumine, kus osales 11 huvilist. Koolitaja Mihkel Prantsus tutvustas osalejatele koolituste sisu ja ajakava ning aitas esmased küsimused selgeks rääkida.

Digiringi koolitused on suunatud eelkõige 55+ vanuses inimestele ning pakuvad tuge igapäevaelus vajalike digioskuste arendamisel. Koolitused toimuvad kuni detsembrini üle nädala reedeti, nii Võhma kui Kirivere koolis.

Järgmine infokohtumine toimub 22. augustil kell 14.00 Kirivere Koolis.
! Seoses ehitustöödega palutakse siseneda koolimajja sisehoovi poolsest uksest.

Lisaks on oktoobris tulemas eraldi nutitelefonide koolitus, mis on avatud kõikidele huvilistele!

Projekt "Digiring – uus maailm meie käes" viiakse ellu Euroopa Sotsiaalfond+ toel MTÜ Võrtsjärve Ühenduse kaudu.

 

 

FOTO: Tiina Sünter